Movies
Ratings
491
A Hard DayRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Another FamilyRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 1.0
A Boy and His SamuraiRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0