Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0