Titles you rated
The Basement SatelliteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Viva La VidaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Head-OnRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Fight Back to SchoolRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0