Movies
Ratings
116
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0