Titles you rated
OuijaRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0