Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.0
The ShallowsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 0.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.0
SpectreRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0