Movies
Ratings
532
All About My WifeRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Day & NightRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0