Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5