Titles you rated
AladdinRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Miss StevensRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 2.0
MiraiRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.0
WonderRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.0
Taking WoodstockRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5