Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
My SonRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.0
Elephant SongRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
God Help the GirlRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 4.0
A Matter of InterpretationRated ★ 3.0