Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 1.0
PolarRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
CloseRated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 4.0
IORated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5