Series
Ratings
172
LTNSRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.0
Begin Again Season 3Rated ★ 4.0
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 1.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0