Titles you rated
EXO's SHOWTIMERated ★ 3.5
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 3.5
- Secret UnnieRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0