Titles you rated
The King of ComedyRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 2.5
Hard HitRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.5
BadlandsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5- I Am JoongsikRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5