Series
Ratings
94
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Incompetent TakaRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0