Movies
Ratings
567
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0