Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 5.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0