Titles you rated
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
Millennium MamboRated ★ 4.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 0.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
HerRated ★ 1.0
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0