Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.0
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Monkey ShinesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Winnie the Pooh: Blood and HoneyRated ★ 0.5