Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
WarfareRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0