Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5