Movies
Ratings
190
Gone GirlRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Tokyo GirlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0