Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Arthur & MerlinRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Dragonheart 3: The Sorcerer's CurseRated ★ 2.0
DARK WEBRated ★ 1.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The Book of LifeRated ★ 4.0
Survival IslandRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 4.5
CarrieRated ★ 3.5
The Girl with All the GiftsRated ★ 4.0
iBoyRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0