Movies
Ratings
208
ThirstRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Little SisterRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5