Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0