Movies
Ratings
542
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5