Movies
Ratings
500
My BrotherRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 1.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5