Movies
Ratings
262
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
8½Rated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 2.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 5.0
Three Colors: WhiteRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5