Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Finding NeverlandRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0