Series
Ratings
103
Rookie King Channel BTSRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 5.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Drake & JoshRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0