Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Land of TanabataRated ★ 2.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5
ShiguruiRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0