Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 1.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0