Movies
Ratings
602
In Another CountryRated ★ 2.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.0
The Life of David GaleRated ★ 2.0
The Devil's AdvocateRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
16 BlocksRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
Running ScaredRated ★ 2.0
U-571Rated ★ 2.0
SawRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0