Titles you rated
The Gray ManRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 4.0
Spies in DisguiseRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
VenomRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.5