Series
Ratings
107
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
GleipnirRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 1.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.0