Movies
Ratings
682
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.0
Reservation RoadRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SuperbadRated ★ 2.5
Pineapple ExpressRated ★ 2.5