Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0