Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
DaddioRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 2.0
IncendiesRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Don't MoveRated ★ 2.0
The Strangers: Chapter 1Rated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.0
Who Invited ThemRated ★ 3.0
We Are What We AreRated ★ 2.5