Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Masters of the AirRated ★ 4.5
The Vince Staples Show Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0