Series
Ratings
186
The World of the MarriedRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Shibatora〜Dougan Keiji・Shibata Taketora〜Rated ★ 2.0
Tantei Gakuen QRated ★ 2.0- プライドRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 1.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- 노래 오빠Rated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Tokyo DogsRated ★ 2.0- TrickRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 0.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0