Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
WarfareRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TumbbadRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5