Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5- Jeongjaehyeongui Peurangseu GajeongsikRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5