Series
Ratings
22
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Play It Cool, GuysRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Chihayafuru 2Rated ★ 5.0