Movies
Ratings
843
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0