Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5