Movies
Ratings
184
ExitRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita and the Legend of the Sun KingRated ★ 3.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.5
Pokémon: Zoroark: Master of IllusionsRated ★ 4.0