Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5