Movies
Ratings
797
FamilyhoodRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5