Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0