Titles you rated
MidsommarRated ★ 0.5
The WalkRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5